U bë nënë për herë të dytë, Zaimina Vasjari vjen me një postim të ëmbël pas lindjes

Date:

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari sot ( e hënë) është bërë nënë për herë të dytë.
Artistja nga Shqipëria solli në jetë një djalë të cilin e pagëzoi me emrin Kamar dhe këtë e ka konfirmuar edhe përmes një postimi në Instagram.
Zaimina postoi një foto bardhë dhe zi ku shihet teksa mban dorën e të porsalindurit, ndërsa edhe bëri një dedikimi emocionues.

“Kamar Sallani 21.03.2022. Fytyra jote e ëmbël i shtoi dozën e lumturisë portretit tone familjar! Sot të mbaj në duar ty drita ime që ashtu siç ke emrin ashtu është edhe pesha jote në shpirtin tim KAM AR. Zot faleminderit”, ka shkruar Vasjari në mbishkrimin e imazhit.
Ndërkohë, kujtojmë që Zaimina dhe partneri i saj prej shumë vitesh Klodian Asllani janë prindër edhe të një vajze, Khloe.

Ndryshe, Zaimina ka kohë që është tërhequr nga muzika, duke iu përkushtuar familjes dhe biznesit të saj.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Kryetari i Butelit Kostovski nga Luboteni: Çdo banorë i komunës sonë është i barabartë (FOTO)

Kryetari i komunës së Butelit, Darko Kostovski vazhdon me...

“Uragani” Ahmeti do t’i fryjë “të zjarrtit”

SHKRUAN: Ljubisha Nikollovski Përgenjështrim i opinionit është mendimi se të...

Drejtori Halili për vizitë në Jeruzalem, prezantohen arritjet më të fundit teknologjike

Drejtori Festim Halili në vizitë zyrtare në Jeruzalem, ku...

Pse Maqedonia e Veriut e ndryshoi qëndrimin ndaj çështjes së Kosovë- Serbi?

Nëse Maqedonia e Veriut deri para pak vitesh mbante...