Enca ja qet ‘flakën’ sheikëve, ekspozon asetet e saj bombastike në Dubai

Date:

Enca sjell të tjera poza provokuese gjatë pushimeve në Dubai
Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Dubai.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.
Ndër të tjerash së fundmi, Enca publikoi për ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi provokuese në bikini.

Ajo ka pozuar me bikini të kuqe duke shijuar çaste të këndshme freskuese në pishinë me qytetin e Dubait në prapavijë.
“Ndjenja ime në këtë moment është thjeshtë jeto”, ka shkruar këngëtarja Haxhia në mbishkrimin e fotografive në Instagram.

Përpara Dubait, interpretuesja e hitit “A po t’pëlqen” shijoi disa ditë të mira pushimi në Zanzibar të Afrikës.
Enca përndryshe ka kohë që nuk ka sjell për fansat ndonjë projekt të ri muzikor.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...