United gjen zëvendësuesin e Pogbas në Seria A

Manchester United ,po rrit interesin e tyre për mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic-Savic, pasi e sheh atë si zëvendësuesin e tyre për Paul Pogba, thotë Il Tempo.
Pogba i skadon kontrata këtë verë dhe Man Utd thuhet se po e shikon 27-vjeçarin, me vlerë 70-80 milionë euro, si objektivin kryesor të verës, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, raporti thotë se Milinkovic-Savic ka të ngjarë të refuzojë Man Utd nëse nuk janë në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm dhe aktualisht janë gjashtë pikë larg katërshes së parë./ORAinfo/

Të fundit në përqindje