Zekolli sulmon Taravarin dhe opozitën shqiptare: Ku u zhdukën, ç’farosën dhe eliminuan shqiptarët etnik nga opozita shqipfolëse

Ish diplomati i njohur dhe njohës i rrethanave politike në vend, Arsim Zekolli përmes një postimi në rrjetet sociale ka sulmuar sekretarin gjeneral të ASH dhe opozitën shqiptare pas defileve që bënin në Çarshi të Shkupit dhe e gjithë kjo pikërisht pas emërimit të një drejtori maqedonas në QIK dhe largimit të gjuhës shqipe nga përdorimi.

Postimi i Zekollit:

 

Ndonje prononcim nga keta plejbojat e Daneles per Kic/Qik dhe mikun e tyre nga Levica? Jo.

Se heshtja e zeshme po ua fshin lotet krokodile per te berat e BDI.

Mend per tjeter here kur Taravari zbret ne Shkup ne mision te Mukit nga VMRO.

Vertet, ku humben, ku u zhduken, c’farosen dhe eliminuan Shqiptaret etnik nga opozita Shqipfolese?

https://www.facebook.com/photo?fbid=10222788203795435&set=a.10203383412647784

Të fundit në përqindje