Arrestohen dy persona nga Dibra, u gjendet marihuanë

Shkup, 15 prill – Policët e Zyrës së jashtme për çështje kriminale – Dibër në koordinim me Zyrën e jashtme për çështje kriminale – Gostivar gjatë ditës së djeshme i kanë privuar nga liria B.L. (19) dhe një i mitur, të dy nga Dibra.

Sipas MPB-së, gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar marijuanë.

Të dyshuarit janë ndaluar në SPB Dibër dhe pas dokumentimit të plotë ndaj tyre do të ngritet kallëzim penal, shtohet në kumtesë.

Të fundit në përqindje