GazetaMax
Sport

Zvicër – Kosovë, këto janë formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Zvicër – Kosovë.
Kombëtarja e Kosovës luan në udhëtim kundër përfaqësueses helvetike, në një ndeshje miqësore.
Në Letzigrund të Cyrihut, Dardanët testojnë forcat para ndeshjeve të qershorit.
Ndeshja mes Zvicrës dhe Kosovës fillon në ora 18:00.
Ja formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Related posts

Milot Rashica starton për Norwichin

Gazetamax.mk

Joao Felix kërkon të qëndrojë te Barça

Gazetamax.mk

Lautaro: Sot jam lojtar i Interit

Gazetamax.mk