Zyrtare: Dembele nënshkruan me Barcelonën

Ousmane Dembele ka nënshkruar kontratë të re me Barcelonën.
Ylli francez, Ousmane Dembele ka vendosur të qëndrojë edhe për dy vite të tjera në ‘Camp Nou’.
Faqja zyrtare e Barcelonës ka njoftuar se është nënshkruar një marrëveshje me lojtarin dhe kjo marrëveshje do të vlejë deri në vitin 2024.
Dembele ishte pa kontratë që nga 30 qershori i këtij viti, prandaj nënshkrimi do të llogaritet si transferim dhe jo rinovim.
Më poshtë mund ta shihni njoftimin e Barcës për këtë marrëveshje.

Të fundit në përqindje