GazetaMax
LAJME

4 vjetori i LGP në Shkup, Rexhepi: Nisme re që synon ngritjen e standardeve të praktikuesve ligjorë

Në eventin e organizuar nga LGP Shkup me rastin e 4 vjetorit të hapjes së përfaqësisë së tyre në vendin tonë dhe inaugurimin e Akademisë për Integrim Evropian.
E urova mikun tim Arlind Zeqiri për punën e shkëlqyer që po bën dhe për nismën e tyre të re që synon ngritjen e standardeve të praktikuesve ligjorë, nëpunësve civilë dhe individëve të tjerë të interesuar, dhe përgatitjen e tyre për sfidat e ardhshme që dalin nga procesi i zbatimit të ligjit të Bashkimit Evropian.

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=707774341297450&set=pcb.707775191297365

Related posts

Bilall Kasami pritet nga mërgimtarët në Kopenhagë

e-max

Gjobiten 92 shoferë në Shkup, 38 për ngasje të shpejtë

e-max

Kërkesat e arsimtarëve, Murati: Jo vetëm paga më të larta por dhe reforma serioze

e-max