GazetaMax
LIFESTYLE

Adelina veshë fustan të ngushtë, në pah i del gjoksi i madh

Adelina Ismaili, është ikonë e ekranit shqiptarë.
Ani pse shumica e audiencës e njeh atë si këngëtare, tani bukuroshja nga Prishtina, po e praktikon një profesion tjetër, shkruan ORAinfo.
Ekranit nuk i ka ikur, po që së fundmi atë jemi duke e parë si modetore në emisionin e saj, “ “8à8”, program ky që trajton tema të ndryshme me mysafirë të ndryshe.

Pasi që është pjesë e televizionit, është një ekip i tërë që kujdeset për paraqitjet e saj, pasi në çdo puntatë ajo duket me një stil ndryshe.
Së fundmi ajo është parë e veshur me një fustan ngjyrë gold, ku gjithë vëmendjen e merr gjoksi i saj i madh./ORAinfo/

Related posts

Farat e kungullit bëjnë mrekulli

e-max

Leonora lajmërohet nga Drenica, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

e-max

Jori Delli thotë me shaka se është në një lidhje me Noizyn dhe se do të martohen

e-max

Leave a Comment