GazetaMax
SPORT

Adrian Hadribeaj më 15 dhjetor shkund arenën kundër Daniels në Las Vegas

Adrian Hadribeaj është shqiptari i parë që ka mbi supe një karrierë të madhe në MMA, të cilën e ka nisur në vitin 2009 në SHBA.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Njihet me pseudonimin “The Eagle” dhe gjithmonë kur zbret në kafaz mban flamurin shqiptar me vete.

E të njejtën gjë do e bëj edhe më 15 dhjetor në përballjen e tij me Daniels në Las Vegas.

Këtë herë pritet që për të disatën herë Hadribeaj të shkund kafazin dhe arenën për të fituar titullin e karierës.

https://www.facebook.com/reel/874222660904976

300x250

Related posts

Milan synojnë Brojën e Ziyech, por mund ta humbin Bennacer – Liverpool monitoron algjerianin

e-max

Belotti te Milan? Vjen lajmi i papritur

e-max

Gruaja e Xhakës: Granitin nuk e zë gjumi kur humbet Arsenali

e-max