Aksident i rëndë në Gjorçe Petrov, përplaset për vdekje një person

Shkup, 25 Maj – Një aksident i rënd ka ndodhur para pak çastesh përballë komunës së Gjorçe Petrovit ku një veturë ka aksidentuar për vdekje një person rreth moshës 60 vjeçare duke e hedhur gati 100 metra larg nga përplasja e fortë.

Sipas informacioneve të Klan Maqedoni edhe shoferi edhe viktima janë nga komuna e Sarajit.

Ambulanca dhe policia janë në vendngjarje dhe po bëjnë ekspertizë në vendin e ngjarjes.

https://youtu.be/Rzi4HYu5JJM

Të fundit në përqindje