GazetaMax
LAJME

Aksident i rëndë para urës së Sarajit, vetura godet një motoçiklist

Shkup, 21 Tetor – Një aksident ka ndodhur para pak çastesh mes një makine dhe një motoçiklete në afërsi të pompës Makpetrol, afër urës së Sarajit.

Sipas informacioneve ka edhe të lënduar, policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë.

Related posts

VMRO-DPMNE: Deputetët e LSDM-së duan zgjedhje, vetëm Kovaçevski dhe Zeçeviq janë kundër

e-max

Shqiptarët tani e kanë pushtetin, por nuk e kanë fuqinë e përmirësimit të jetesës!

e-max

Infeksionet virale mbushin spitalin në Prilep

e-max