GazetaMax
Lifestyle

Aktorja Xhejlane Tërbunja shumë e lumtur pranë të dashurit

Xhejlane Tërbunja është aktorja e njohur kosovare që ka luajtur disa role ndër vite.
Padyshim, paraqitja e saj më pompoze ishte në skeçet e dikurshme në emisionin “Vikend” në “RTK”.

Aktualisht Xhejlane Tërbunja është autore dhe prezantuese e emisionit “Veç kesh” në “ATV”, ku suksesi dhe audienca nuk po i mungojnë, shkruan kosovarja.

Edhe në jetën private ajo duket të jetë rejat dhe e lumtur pranë të dashurit të saj.

Related posts

Birra i bën mirë shëndetit

e-max

Gjashtë gjërat që njerëzit e mençur nuk i thonë

e-max

Sekreti i bananes në shëndetin e zemrës

e-max

Leave a Comment