GazetaMax
LIFESTYLE

Alida sopo solli një super bashkëpunim

Më në fund bashkëpunimi i paralajmëruar sapo ka ardhur dhe duket që do të jetë një hit. Pasi artistja e njohur Alida Duka din tja qëllojë edhe kur është fjala për bashkëpunime. Kënga mban titullin “Ama” e vjen në duet me këngëtarin Ramzi. Produksioni i këngës është krijuar dhe realizuar në studion e producentin të hiteve te Stine Records, e video përshtatur mjaft bukur nga Estia Film Produktion. Më në fund ne dhe ju kemi mundësi ta shohim e ta dëgjojmë në kanalin Youtube e besoj se do të jetë një super hit.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

300x250

Related posts

Egzona shfaq trupin si peshk, kaq bukur po duket në fustan të bardhë

e-max

Çfarë po ndodh me Dagz dhe Einxhel: “1 muaj do rrimë që të duket se e kemi pasur seriozisht lidhje”

e-max

Libraria e Vatikanit: Historia e një thesari gjigand

e-max