Arbenita rrezikon kaq shumë për t’i realizuar këto fotografi provokuese!

Arbentia Ismajli, është njëra nga figurat më të dashura për publikun e gjerë.
Ajo u bë e njohur për audiencën pasi si modele ajo të bëhet pjesë e shumë brendeve të njohura botërore, shkruan ORAinfo.
Arbenita ka kohë që është në lidhje me reperin e njohur, Fero, me të cilin kanë një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Nina.

E tani kur ka kaluar një kohë që kur ajo ka lindur, Arbenita ka publikuar një disa ku ekspozon linjat e saj përfekte.
E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë, Arbenita është shfaqur super joshëse në këto imazhe.
E për t’i realizuar këto poza, Arbenia ka rrezikuar vetën e saj, pasi ka hypur mbi kërrigë.
Një lëvizje e vogël dhe mund të rrezohej. Pasojat do të ishin evidente! /ORAinfo/

Të fundit në përqindje