Arsenali dhe Man City arrijnë marrëveshje për Zinchenkon

Këtë e konfirmoi Fabrizio Romano duke thënë se shuma për këtë transferim do të jetë 30 milionë euro.
Tanimë mbetet të zgjidhet vetëm çështjet personale me lojtarin.
Ukrainasi pritet të jetë transferimi i pestë për “topçinjtë” që po synojnë të rikthehen në mesin e skuadrave pretendente për titull.

Të fundit në përqindje