GazetaMax
LIFESTYLE

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Një nga klubet më të vjetra spanjolle, Atletico Madrid, është shumë aktiv në rrjetin social “TikTok”.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet dhe shumë momente gazmore të futbollistëve postohen me bazë ditore në llogarinë zyrtare të ekipit.

Pyetja e radhës për ndjekësit e faqës së ekipit ishte për të gjetur se cili lojtar është në fotografi nga stërvitja e ditës.

Çka e bën më të veçantë këtë postim ishte pikërisht melodia e sondazhit, që është këngë e reperit shqiptar Ledri Vula.

Bëhet fjalë për këngën “Beautiful”, të cilën Ledri e këndon me Flori Mumajesin.

Ndërkaq, lojtari në sondazh është Rodrigo De Paul.

300x250

Related posts

5 gjëra që i bëjnë gratë ndryshe nga burrat

e-max

5 situata që vjedhin energjinë emocionale

e-max

Pas kthimit nga Dubai Tuna lajmërohet nga doktori, ja çfarë ndërhyrje ka bërë

e-max