Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Chelseas

Barcelona ia ka marrë një super-lojtar Chelseas.
Andreas Christensen, thuhet se ka rënë dakord me Barcelonën përpara një lëvizjeje në Camp Nou, zbulon Football Insider.

Lojtari i Chelseat duket se do të ndërrojë Premier Ligën me La Liga këtë verë, përcjell ORAinfo.
Atij i skadon kontrata në Stamford Bridge këtë verë dhe bisedimet për një zgjatje kanë dështuar./ORAinfo/

Të fundit në përqindje