GazetaMax
Sport

Ylli i madh i Arsenalit refuzon Real Madridin dhe Barcelonën

Kieran Tierney, nuk ka ndërmend të largohet nga Arsenali pavarësisht interesimit nga Real Madrid dhe Barcelona, zbulon footballlondon.
Paraqitjet mbresëlënëse të mbrojtësit që nga ardhja nga Celtic në 2019 thuhet se kanë tërhequr vëmendjen e gjigantëve spanjollë, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, skocezi ka një kontratë deri në vitin 2026 dhe thuhet se është i lumtur të qëndrojë në Londër./ORAinfo/

Related posts

Audi pritet që deri në fund të viti të na njoftojë për partnerin në Formula 1 – pak gjasa për befasi

e-max

Barcelona tregon me në fund a ka marrëveshje me Lewandowskin!

e-max

Më pak para, Milan po e blen super-mbrojtësin

e-max

Leave a Comment