Barcelona merr një lajm të mirë

Date:

Anësori i lidhur me një kalim te Barcelona, Raphinha, ka refuzuar një ofertë për vazhdimin e kontratës nga Leeds United zbulon UOL.
Brazilianit i kanë mbetur edhe dy vjet e gjysmë nga kontrata e tij aktuale, por nuk do të angazhohet për kushte të reja nëse bardhezinjtë nuk ulin klauzolën e tij të lirimit prej 70 milionë eurosh (58 milionë £/77 milionë dollarë),përcjell ORAinfo.

Leeds heziton ta bëjë këtë, dhe pasi ka ofruar tashmë të dyfishojë pagën e tij, është e paqartë nëse bisedimet për rinovimin do të rihapen./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

E keni dëgjuar super bashkëpunimim ” Oda në Gyrbet” nga Besim Zeqiri e Muhamet Gashi?

Ata janë artistë të njohur të folkut shqiptar, me...

Njihuni me Bajrush Berisha që solli në Ramazan “Mirësevjen Dashuri”

Ai është vetëm 22 vjeç por që kur ka...

Grubi: Ftoj edhe VMRO-në të kontribuojë në ndërtimin e Maqedonisë europiane

Në fjalimin e tij në foltoren e Kuvendit të...

Flamur Rudi djali nga Prizreni që mendon për atmosferën e shqiptarëve në Gjermani

Ai është një djalosh bukurosh me origjinë nga Prizreni...