Roma i vihet pas futbollisti brazilian

Date:

Mesfushori brazilian Talisca është subjekt i interesimit nga Roma zbulon Calciomercato.
28-vjeçari aktualisht luan për Al-Nassr në Arabinë Saudite, por është i etur për t’u rikthyer në Evropë, përcjell ORAinfo.

Talisca, i cili më parë ka luajtur për Benfica-n dhe Besiktas-in, do të jetë në dispozicion për rreth 12 milionë funte kur të rihapet dritarja e transferimeve./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Toyota po përgatit një veturë më të madhe elektrike

Toyota ka planifikuar të shtojë linjën e automjeteve elektrike...

Suedia synon të bëhet vendi i parë në Evropë “pa duhanpirje”

Suedia, e cila ka shkallën më të ulët të...

Tahiri: Kurti po eksperimenton me vendin, e ka harruar interesin qytetar për dialogun

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Besnik Tahiri të...