GazetaMax
Sport

Barcelona po ia rrëmben skuadër kundërshtare super lojtarin

Mesfushori i Valencias, Carlos Soler, është subjekt i interesimit nga Barcelona zbulon Diario Sport.
Blaugranët, kanë zhvilluar bisedimet fillestare me përfaqësuesit e 25-vjeçarit dhe mund të kërkojnë të aranzhojnë një marrëveshje këtë verë, përcjell ORAinfo.

Barça madje mund të presë derisa kontrata e Soler të skadojë në 2023 për të bërë një lëvizje, dhe shoku i tij i skuadrës në Valencia, Jose Gaya është gjithashtu në radarin e tyre./ORAinfo/

Related posts

Milanit i del problem me Florenzin

e-max

Zyrtare: Chelsea transferon Koulibalyn

e-max

Mbappe dhe Haaland të vendosur për një rivalitet afatgjatë – synim rekordi i golave të Ronaldos dhe Messit

e-max

Leave a Comment