GazetaMax
LAJME

BDI dega Butel mban mbledhjen e fundvitit, kryetari Hasani: Vazhdojmë rrugën dhe misionin e Ali Ahmetit

Mbledhja e fundit për këtë vit e Degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Butel.

Falënderim për secilin anëtarë të Kryesisë, Këshillit Mbikëqyrës dhe Këshillat Vendor, që me përkushtim punojnë në ngritjen dhe përgatitjen e Degës për zgjedhjet e ardhshme.

Tanimë me zyre të reja dhe freski në Kryesi dhe organet tjera të partisë, Dega e Butelit do të vijojë rrugën dhe misionin e liderit tonë, z.Ali Ahmeti.

Njëkohësisht, anëtarëve të Kryesisë, Këshillit Mbikëqyrës dhe Këshillave Vendor në Degën e Butelit, simpatizantëve dhe gjithë shkupjanëve,
Ju urojmë një vit të mbarë, shëndet dhe shumë suksese në aktivitetet e secilit veç e veç.

Gëzuar 2024!

I juaji,
Muharrem Hasani

https://www.facebook.com/photo?fbid=7258970084123977&set=pcb.7258970180790634

Related posts

A është përmirësuar gjendja këto vite, në sa vende mund të lëvizim me pasaportën tonë?

e-max

LSM mori mbështetje nga Sindikata Evropiane e Sektorit Publik

e-max

Fshatrat e Tearcës, pa kanalizim dhe ujë për pije

e-max