GazetaMax
LIFESTYLE

Beatrix bën ndryshim drastik në pamjen e saj

Ajo është një personazh shumë i përfolur muajve të fundit.
Beatrix Ramosaj ka surprizuar ndjekësit me ndryshimin drastik që ka bërë në look.
Këngëtarja ka ndarë disa momente në Instastory ku shfaqet me flokët në ngjyrë të zezë, të prera shkurt dhe me baluke.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Si duket ajo ka përdorur paruke duke mos hequr dorë nga flokët e gjatë.
Megjithatë, këngëtarja nuk ka bërë me dije asgjë nëse ndryshimi ka të bëjë me ndonjë këngë të re.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë, ajo solli këngën “Më shumë se ti”, një këngë që përflitet se i dedikohet ish partnerit të saj, Donald Veshaj.

300x250

Related posts

“Sekretet” e tastierës, kur t’i zbuloni do t’ju lehtësohet jeta

e-max

Që shpina të mos ju dhemb më, ja ç’duhet të dini

e-max

Ushqim ose suplement: Rëndësia e kompleksit të vitaminave B

e-max