GazetaMax
Lifestyle

Bebe Rexha sapo vendosi një tjetër rekord

Bebe Rexha shënon të parën në listat e Billboard, duke u bërë e vetmja artiste që ka shënuar pikat kryesore 50-javore.

“Të shkruarit e këngëve është pasioni im, pa marrë parasysh stilin e muzikës”, tha Rexha për Billboard në fillim të këtij viti. “Unë kam qenë e bekuar që kam këngë hit në zhanre të ndryshme gjatë karrierës sime. Gjetja e këtij lloji suksesi si në tabelat e vallëzimit/elektronike ashtu edhe në atë të vendit është diçka për të cilën jam vërtet krenar. Të kem rezonancë muzikore me kaq shumë njerëz dhe top lista në zhanre të shumta është e mahnitshme dhe do të thotë shumë për mua, pasi kurrë nuk kam dashur të futem në një kuti.”

Bebe ndau këtë lajm me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

“Jam në shok. Mirënjohëse. E beakuar. E lumtur. Faleminderit kujtdo që më ka mbështetur në karrierën tij.

Related posts

Gratë humbin 3 orë gjumë çdo natë, fajtorë meshkujt

Gazetamax.mk

I shkarkohet vëllau diplomat, rindizet konflikti mes Adelinës dhe Leonorës

Gazetamax.mk

Mos e hani këtë frut nëse keni problem me veshkat

Gazetamax.mk