GazetaMax
LIFESTYLE

Beniada “zbulon” djalin që ia rrëmbeu zemrën

Beniada ishte banore e sezonës së dytë në “BBV”, ku u përzgjodh edhe si finalistja e katër.
Ajo vazhdon të marrë pjesë në intervista të ndryshme ku flet rreth eksperiencës së saj brenda këtij spektakli dhe projekteve që e presin, shkruan lajmi.
Ndërsa mbrëmë Argjira dhe Beniada kanë qenë të ftuara në “Goca dhe Gra” ku kanë folur për projektin e tyre n’Trip dhe jo vetëm.
Teksa ato kanë zbuluar disa nga sekretet e udhëtimeve të tyre, Argjira ka rrëfyer se Beniada u dashuria me një djalë që këndonte tek Pazari Korçës Panajotin.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Vajzat kanë filluar të qeshin dhe Beniada u vu paksa në siklet ndonëse me sportivitet u shpreh se Panajoti mund ta dëgjojë.
Kujtojmë se modelja tërhoqi zemrat e publikut me çiltërsinë dhe gafat që bënte në “Big Brother”.

300x250

Related posts

Genta del t’i shëtisë binjakët në park, karroca e foshnjave merr gjithë vëmendjen

e-max

Arsyet përse puthjet në ballë janë më të veçantat

e-max

Pijet që ua dëmtojnë rëndë shëndetin

e-max