Beniada “zbulon” djalin që ia rrëmbeu zemrën

Date:

Beniada ishte banore e sezonës së dytë në “BBV”, ku u përzgjodh edhe si finalistja e katër.
Ajo vazhdon të marrë pjesë në intervista të ndryshme ku flet rreth eksperiencës së saj brenda këtij spektakli dhe projekteve që e presin, shkruan lajmi.
Ndërsa mbrëmë Argjira dhe Beniada kanë qenë të ftuara në “Goca dhe Gra” ku kanë folur për projektin e tyre n’Trip dhe jo vetëm.
Teksa ato kanë zbuluar disa nga sekretet e udhëtimeve të tyre, Argjira ka rrëfyer se Beniada u dashuria me një djalë që këndonte tek Pazari Korçës Panajotin.

Vajzat kanë filluar të qeshin dhe Beniada u vu paksa në siklet ndonëse me sportivitet u shpreh se Panajoti mund ta dëgjojë.
Kujtojmë se modelja tërhoqi zemrat e publikut me çiltërsinë dhe gafat që bënte në “Big Brother”.

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...