GazetaMax
LIFESTYLE

Bora kësaj radhe ia huq me këtë veshje

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i lakuar në mediat rozë.
Përveç programit që e udhëheqë, ajo më shumë është komentuat për lidhjen e dashurisë që e kishte me aktorin, Donald Veshaj, shkruan ORAinfo.
Bukuroshja zeshkane madje ka reaguar me një postim të saj duke treguar se një ribashkim me aktorin është vetëm një thashetheme, e asgjë të vërtetë nuk ka.

Bora, gjithmonë është përfolur edhe për pamjen dhe veshjet e saj në programin Përputhen, e duket se në Prime fundit ia ka huqur veshjes.
Ajo është cilësuar si jo e përshtatshme për atë program./ORAinfo/

Related posts

Fenomeni i TikTokut së shpejti dhe këngëtare

e-max

Monika Lubonja feston ditëlindjen, bo të befasoheni me moshën e saj!

e-max

Zëri zbulon tradhtinë

e-max

Leave a Comment