GazetaMax
Lifestyle

Agnesa Vuthaj vesh një vello interesant, por shikoni çka i bëri belit të saj

Modelja shqiptare vazhdon të jetë në interesin e publikut për tërë këto vite.
Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë “in” në trendët e modës dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit, përcjell ORAinfo.
Atë e kemi parë duke pozuar në mënyra të ndryshme, po së fundmi Agnesa është shfaq me vello të bardhë e që bie në sy shtrëngimi i belit të saj.
Jeta private e Agnesës shpesh përbën kuriozitet për publikun edhe pse ajo nuk flet për të.
Së fundi ajo ka publikuar fotografi me vello të bardhë, por shihet se e ka veshur atë për të reklamuar.
Edhe pse mund të mos jetë fustani i saj i nusërisë, Agnesa duket një nuse mjaft e bukur teksa ekspozon linjat e saj trupore. /ORAinfo/

Related posts

Ekskluzive/ Anjeza Shahini: Shqiptarët më kërkojnë të kthehem në skenë: Jam gati!

e-max

Fshati austriak po thur gardh për t’i ndaluar turistët

e-max

Ndiheni vazhdimisht të lodhur, atëherë trupi ka nevojë për këto ushqime

e-max

Leave a Comment