GazetaMax
SPORT

Liverpool afër marrëveshjes me yllin e Barcelonës

Liverpool, po synon të forcohet në afatin kalimtar të verës.
Liverpool vazhdon të jetë i lidhur me yllin e Barcelonës, Gavi, pasi ai ende nuk ka nënshkruar një kontratë të re në Camp Nou, dhe Sport raporton se përpjekjet në Anfield për të arritur një marrëveshje janë gati për t’u rritur, përcjell ORAinfo.

Mesfushori 17-vjeçar konsiderohet të jetë një përforcim mendjemprehtë afatgjatë për Reds si James Milner. Jordan Henderson dhe Thiago Alcantara janë të gjithë afër 30-shit./ORAinfo/

Related posts

‘L’Equipe’ zbulon klauzolën e Dembele

e-max

Nistelrooy po e merr drejtimin e ekipit tw madh evropian

e-max

Dybala te Manchester United? Zbulohen detajet

e-max

Leave a Comment

SPORT

Liverpool afër marrëveshjes me yllin e Barcelonës

Liverpool, po synon të forcohet në afatin kalimtar të verës.
Liverpool vazhdon të jetë i lidhur me yllin e Barcelonës, Gavi, pasi ai ende nuk ka nënshkruar një kontratë të re në Camp Nou, dhe Sport raporton se përpjekjet në Anfield për të arritur një marrëveshje janë gati për t’u rritur, përcjell ORAinfo.

Mesfushori 17-vjeçar konsiderohet të jetë një përforcim mendjemprehtë afatgjatë për Reds si James Milner. Jordan Henderson dhe Thiago Alcantara janë të gjithë afër 30-shit./ORAinfo/

Related posts

Lëndimi i Christensen – lojtari mund të mungojë tri javë

e-max

UEFA “ia huq” emrin të njërit finalist të Superkupës së Evropës – e ngatërron Frankfurtin me Romën

e-max

Trukim i pastër – Dy ekipe nigeriane bëhen virale në rrjetet sociale për gjuajtjen “e çuditshme” të penalltive

e-max

Leave a Comment