Liverpool afër marrëveshjes me yllin e Barcelonës

Liverpool, po synon të forcohet në afatin kalimtar të verës.
Liverpool vazhdon të jetë i lidhur me yllin e Barcelonës, Gavi, pasi ai ende nuk ka nënshkruar një kontratë të re në Camp Nou, dhe Sport raporton se përpjekjet në Anfield për të arritur një marrëveshje janë gati për t’u rritur, përcjell ORAinfo.

Mesfushori 17-vjeçar konsiderohet të jetë një përforcim mendjemprehtë afatgjatë për Reds si James Milner. Jordan Henderson dhe Thiago Alcantara janë të gjithë afër 30-shit./ORAinfo/

Të fundit në përqindje

Liverpool afër marrëveshjes me yllin e Barcelonës

Liverpool, po synon të forcohet në afatin kalimtar të verës.
Liverpool vazhdon të jetë i lidhur me yllin e Barcelonës, Gavi, pasi ai ende nuk ka nënshkruar një kontratë të re në Camp Nou, dhe Sport raporton se përpjekjet në Anfield për të arritur një marrëveshje janë gati për t’u rritur, përcjell ORAinfo.

Mesfushori 17-vjeçar konsiderohet të jetë një përforcim mendjemprehtë afatgjatë për Reds si James Milner. Jordan Henderson dhe Thiago Alcantara janë të gjithë afër 30-shit./ORAinfo/

Të fundit në përqindje