GazetaMax
Lifestyle

Diana, Sado dhe Gash surprizojnë publikun me projektin e tyre Mon Ami

Të tre të rinjtë jetojnë në Memmingen të Gjermanisë dhe i kanë bashkuar forcat për ketë super project të cilin e kanë titulluar Mon Ami. Diana, Sado & Gash sjellin projektin e parë profesional të tyre. Kënga e titulluar Mon Ami është shkruar nga vetë artistët ndërsa për beat është kujdesur producenti gjerman Trico me Mix Master nga 1985 Studio, ndërkohë që video është punuar mjaft profesionalisht nga XL Films. I gjithë ky projekt mban vulën e menaxherit më të suksesshëm të skenës shqiptare Labinot Nuraj i cili në projekt shfaqet si producent ekzekutiv.

Related posts

“Muri”, jo vetëm kufizim i hapësirës, hapet ekspozita me vepra të artit bashkëkohor

Gazetamax.mk

3 arsye të forta përse duhet të hani më shumë arra

Gazetamax.mk

Ushqimet që nuk duhet t’i hash kurrë esëll ose me stomakun bosh

Gazetamax.mk