GazetaMax
Sport

Driton Halimi do të garojë në nivel botëror

Karatisti i njohur tetovar, Driton Halimi pritet që më 12 janar të ngjitet në ring për të garuar në garën për nivel botëror. Këtë e ka bërë të ditur vet Halimi përmes rrjeteve sociale.

Postimi i plotë

𝗞𝗔𝗥𝗔𝗧𝗘𝟭 𝗦𝗘𝗥𝗜𝗘𝗦 𝗔 – 𝗔𝗧𝗛𝗘𝗡𝗦 𝟮𝟬𝟮𝟰
Me pasion të madh për sfidat, këtë radhë po përgaditem për një garë të rëndësishme në nivelin Botëror ku do të marin pjes 1056 garues nga 80 shtete të botës, me 12 Janar 2024 në Athinë të Greqisë. Eksperienca që po përjetoj është një mundësi e shkëlqyer për të arritur dhe për ti siguruar një fitore të madhe vendit tim. 🥋🇬🇷🌎
https://www.facebook.com/photo/?fbid=959695382346889&set=a.115316850118084

Related posts

Anglia e nis Botërorin me sfidën ndaj Iranit, formacionet e mundshme

Gazetamax.mk

Rashica do të kalojë te Galata në formë huazimi

Gazetamax.mk

Graham po mendon që ta rikthejë Lukakun nga Interi

Gazetamax.mk