GazetaMax
LIFESTYLE

E kënaqur me punën e grimserës, Adriana e publikon fytyrën e saj në këtë gjendje

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.
Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja, përcjell ORAinfo.

Ditë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld.
E pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.
Sot Adriana ka publikuar disa një foto sapo ka dalë nga frizerka.
E grimosur me shumë stil, Adriana po shkëlqen në pamje.
Kaq joshëse po duket në imazhin e fundit aktorja dhe deputetja e njohur kosovare. /ORAinfo/

Related posts

Zhurma, sinjal stresi që dëmton zemrën

e-max

Përse një burrë zgjedh një grua, në vend të një tjetre

e-max

Ju prezantojmë vajzën unike të Instagramit

e-max

Leave a Comment