GazetaMax
Lifestyle

E tepron Elita Rudi, kaq shkurt vishet kur del në publik!

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.
Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.
Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.
Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfqet e veshur me fustan të ngushtë e shumë të shkurt.
Kaq provokuese nuk e kemi parë moti Elitën. A do ta bëjë xheloz Gjikon me këtë veshje?. /ORAinfo/
Me poshtë e gjeni videon si është veshur Elita në paraqitjen e fundit…

Related posts

Efektet e dëmshme të qëndrimit ulur për kohë të gjatë

e-max

16 tiparet e njerëzve të mërzitshëm

e-max

Donaldi ishte “infektuar” nga Trixa, ja çfarë i kishte ndodhur brenda shtëpisë së BBV

e-max

Leave a Comment