“Edhe pas 12-ve çka vjen?’, Adelina me këtë veshje transparente do t’a ‘çmend’ burrin e saj 50 vjeçar

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.
Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për ndërhyrjet e saj të shumta në fytyrë, përcjell ORAinfo.
Ka kohë që këngëtarja nuk ka sjellë ndonjë këngë të re. Mirëpo ajo po vazhdon të jetë shumë aktive në jetën e saj private, ku shfaqet duke vizituar vende të bukura e klube të ndryshme të natës.

Ajo se fudmi ka publikuar disa foto duke u bërë gati me dalë.
E veshur tepër provokuese, Adelina do ta shkrijë burrin e saj me pamje. “Edhe pas 12-ve çka vjen?’, i ka përshkuar fotot këngëtarja.
Nuk ndihet se ku ka përfunduar me këtë veshje ajo. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje