GazetaMax
Lifestyle

Edona James rrëfen për periudhën kur u detyrua të punonte si eskortë

Edona James ka qenë njëra ndër personazhet që i dha dinamikë, momente qesharake si dhe mjaft “zjarr” edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Ajo tha se operacioni kushtoi rreth 100 mijë euro, kështu që i duhej të mblidhte paratë. “Nuk kishte natë që s’kam qarë. Edhe thosha me vete se kur vjen dita me i mbledh paratë e operacionit”, deklaroi ajo.

Edona James gjithashtu tha se në ditën kur kreu operacionin, ishte dita kur ishte rilindur sërish; ishte viti 2013 kur për herë të parë kreu operimin për ndryshimin e gjinisë së lindjes.

Related posts

Vlerat shëndetësore të pjeshkës

Gazetamax.mk

Këto shenja tregojnë se jeni lidhur me njeriun e gabuar

Gazetamax.mk

Sinan Vllasaliu e ka ditëlindjen sot, ja sa vite i ka bërë!

Gazetamax.mk