Engji lajmërohet nga bregdeti, barku i saj i zbuluar merr gjithë vëmendjen

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.
U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.
Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi është duke u relaksuar në bregdetin e Shqipërisë.
Nga atje, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet goxha joshëse.
E veshur shkurt dhe provokuese, Engji nuk heziton të ekspozoj barkun e saj.
Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Të fundit në përqindje