GazetaMax
LAJME

Faton Ahmeti: Motivimi që marrim nga të gjithë qytetarët na jep energji dhe na bën të palodhshëm drejt realizimit të aspiratave tona për integrim në BE

Sekretari i Përgjithshëm i Bashkimit Demokratik për Integrim Faton Ahmeti, bashkë me kandidatin për President të “Frontit Europian”, Bujar Osmanin dhe shumë funksionarë tjerë ishin për vizitë në fshatin Gajre dhe Lisec.
Në Gajre dhe Lisec bashkë me kandidatin tonë për President, Bujar Osmanin, kandidatët për deputetë dhe partnerët e koalicionit “Fronti Europian”, biseduam me banorët për rëndësinë e këtyre zgjedhjeve dhe për pritjet për të ardhmen e vendit. Motivimi që marrim nga të gjithë qytetarët na jep energji dhe na bën të palodhshëm drejt realizimit të aspiratave tona për integrim në BE.

Related posts

Mickoski: Nuk kemi mandat për ndryshimet kushtetuese

e-max

Shpallet thirrje për rikonstruimin e 13 rrugëve në shtatë komuna

e-max

Vazhdon ‘romanca’/Kënga e re e Arta Kabashit dedikim për Blerim Destanin

e-max