Fifi flet për marrëdhënien e saj me Adisin: Ne zihemi me njëri-tjetrin…

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi para disa kohësh ka bërë publike lidhjen e saj.
Këngëtarja është në lidhje më biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushin.
Në rrjete sociale këngëtarja ndan imazhe të ndryshme përkrah partnerit ku shfaqet mëse e lumtur.

Ndërsa së fundmi përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” këngëtarja tregoi për sekretin e lumturisë.
“Ne zihemi me njëri-tjetrin, ne zemërohemi me njëri-tjetrin, ne thyejmë rregullat, por ne e duam njëri-tjetrin 🫀 t’du”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Ndryshme kujtojmë se Fifi i ka kushtuar këngë partnerit disa muaj më parë dhe kjo këngë titullohet “Hana”.

Të fundit në përqindje