GazetaMax
LIFESTYLE

Fjolla nuk i lë vend imagjinatës, shikojeni çfarë ushtrime provokuese bën në fitness

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.
Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku shpesh nuk mungojnë edhe imazhet me përmbajtje provokuese.
Së fundmi, Fjolla ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video nga palestra.
Edhe gjatë ushtrimeve ajo nuk heziton të provokojë rëndë.
Madje në njërën video, Fjolla provokon rëndë duke ekspozuar të pasmet gjigante.
Kujtojmë që Fjolla kohëve të fundit ka qenë shpesh e ekspozuar në mediat roze, kjo për shkak të lidhjes me biznesmenin, Fisnik Sylën.
Ky i fundit po akuzohet se ka mashtruar një agjenci udhëtimesh, duke mos i paguar shuma të mëdha parash për festën e organizuar me rastin e martesës së Fjollës dhe Fisnikut në Maldive. /ORAinfo/
Pamje:

Related posts

Personat që vuajnë nga tensioni i lartë, duhet të përdorin këtë çaj

e-max

Emina Çunmulaj publikon imazhe nga pushimet përrallore në Capri me burrin e saj, Sam Nazarian

e-max

6 sjelljet që i largojnë njerëzit nga ju

e-max

Leave a Comment