GazetaMax
LAJME

Fronti Europian mbi 5 deputet në zonën 5

Sonte Bashkimi Demokratik për Integrim në qytetin e Manastirit hapi shtabin komunal zgjedhor. Ne hapjen e shtabit në Manastir i pranishëm ishte edhe kandidati për deputet i zonës 5 Musa Xhaferri si dhe koordinatori Kreshnik Bekteshi dhe Jeton Shaqiri.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Koordinatori i zonës zgjedhore 5 Kreshnik Bekteshi në fjalën e tij përshëndetëse tha se BDI në këto zgjedhje do te thyej rekord duke potencuar se në zonën 5 BDI do të fitojë 5 deputet.

Nga ana tjetër kandidati për deputet Musa Xhaferri tha se opozita është shumë e lodhur nuk i njeh këto anë. Xhaferri shtoi se BDI gjithmonë ka qenë afër manastirasve dhe do të vazhdojnë të jenë afër çdo qytetari.

300x250

Related posts

Trençevska pret nga deputetët ta mbështesin propozim ligjin për mbështetje financiare

e-max

Qeveria i’a mori nënshtetësinë Onishçenkos

e-max

Besimi në Forumin “Euromani”: Zbatojmë qasje të përgjegjshme për tejkalimin e krizës

e-max