GazetaMax
LAJME

Manastir ndez flakadanët për Kreshnik Bekteshin dhe Musa Xhaferin

Koordinatori i zonës 5 Kreshnik Bekteshi dhe kandidati për deputet Musa Xhaferri në hapjen e shtabit komunal zgjedhor në Manastir priten me flakadan.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

300x250

Related posts

Moti paradite do të jetë me diell dhe i ftohtë, nga e hëna pasdite me reshje shiu

e-max

Tegovski: Zgjidhje për problemin me vetot në BE është pezullimi i vendimmarrjes së njëanshme

e-max

Të martën autobusët do të qarkullojnë sipas orarit të së dielës

e-max