GazetaMax
Lajme

Gashi: Jemi kundër zgjedhjeve të parakohshme

Shkup, 15 Maj – Sot Alternativa po mban kongresin e parë në Shkup, kreu i kësaj partie Afrim Gashi në deklaratë për media tha se çdo parti opozitare kërkon gjithmon zgjedhje por tani nuk është koha për tu mbajtur ato.

”Ne mendojmë që nuk duhet të kemi zgjedhje të parakohshme parlamentare, dhe jemi kundër asaj, ne kur jemi bërë pjesë e qeverisë nuk kemi thënë që për 100 ditë do të realizohen gjitha projektet, na duhen 4 vite per realizimin e plotë, ne po punojmë intenzivisht.” deklaroi Afrim Gashi.

Related posts

Përparim i UCM-së në rang listën e SCIMAGO në vitin 2022

e-max

Grubi: BDI dëshiron vetting nga i pari deri tek i fundit

e-max

Limani me bashkëpunëtor kalojnë natë në qiell të hapur për mbrojtjen e pronave të qytetarëve

e-max

Leave a Comment