GazetaMax
BALLINA

Gazetari Nevrij Ademi krahason kabinetin e kryeministrit të parë shqiptar me atë të Ismail Qemalit

Nëpërmes një statsui në fb Gazetari Nevrij Ademi ka krahasuar kabinetin e kryeministrit të parë shqiptar le atë të Ismail Qemalit duke krahasuar emrat e parë të qeverisë shqiptare me emrat e parë të kabinetit të Talat Xhaferit duke e krahasuar këtë të fundit me Ismail Qemalin.

Ja linku i plotë:

https://www.facebook.com/share/K94cZx75r3Y2XvBD/?mibextid=WC7FNe

Related posts

Rosval mbërriti në Shkup, pritet nga sekretarja shtetërore Abdiu-Halili

e-max

Drejtori Halili në “Prestige lecture & dinner” në Londër flet për inovacionet dhe zhvillimet e fundit teknologjike

e-max

Halili: Gjithsej 4.4 milionë euro shpëndahen për të mbështetur 86 ndërmarrje në kuadër të Thirrjes publike “Grante të bashkëfinancuara për zhvillim teknologjik për rritje të përshpejtuar ekonomike”

e-max