Gerrard po e blenë yllin e Interit

Date:

Aston Villa, po planifikon të blejë mbrojtësin e Interit, Stefan de Vrij, zbulon Football Insider.
Steven Gerrard dëshiron që 30-vjeçari të jetë nënshkrimi i tij i ardhshëm i profilit të lartë në Villa Park, pas huazimit të Philippe Coutinho të Barcelonës në janar, përcjell ORAinfo.

E ardhmja e De Vrij në Inter është aktualisht në ajër me kontratën e tij aktuale që do të përfundojë në fund të sezonit 2022-23./ORAinfo/

e-max
e-maxhttp://gazetamax.mk
www.gazetamax.mk

SHPËRNDAJE

TË FUNDIT

Lajme të ngjashme
Lajme

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës...

Banorët e Rekës të zemëruar: Prerje masive e drunjëve, asnjë investim

Përkundër faktit se në Parqet Nacionale me ligj është...

Klinika Universitare Reumatologjike pjesëmarrëse në Kongresin Reumatologjik EULAR 2023 në Milano

Klinika Universitare Reumatologjike me stafin e saj merr pjesë...