GazetaMax
Sport

Real Madrid po monitoron Bellingham – skautët e ‘Los Blancos’ e njohin në detaje lojtarin

Jude Bellingham mund të jetë lojtar i Real Madridit.
Lojtari anglez, Jude Bellingham është në radarin e skuadrës së Real Madrid. Ai shihet si i duhuri për të ardhmen e mesfushës.
Raportime të ‘Marca’ bëjnë të ditur se ‘Los Blancos’ kanë monitoruar nga afër lojtarin dhe e njohin atë në detaje.
Borussia Dortmund nuk planifikon që ta shesë kartonin e lojtarit gjatë kësaj vere.
Real Madrid po përgatit terrenin për të bërë një ofertë të mirë në vitin 2023. Në garë për Bellingham do të jetë edhe skuadra e Liverpool.

Related posts

Jonida zbulon arsyen se pse nuk shkoi në dasmën e mikes së saj Arminës

e-max

Barça i bie pishman, nuk e largon Dembelen

e-max

Klopp: Humbja ndaj Napoli, një paraqitje ‘horror’

e-max

Leave a Comment