GazetaMax
Lifestyle

Gëzimja del me shëtit në sheshin e Prishtinës, veshja e saj tërheq gjithë vëmendjen

Gëzime Hamzaj, është njëra nga personazhet më të lakuar në mediat rozë.
Ndonëse, nuk është e angazhuar në ndonjë profesion të caktuar, ajo mundohet të jetë gjithmonë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.
Reja e Remzies, tani më shumë po përkujdeset për rritjen e vajzës së saj, Emmës, e cila tashmë ka dy vite.

Gëzimja mbrëmë ka dalë me me vajzën dhe burrin e saj për të shetit në qendër të Prishtinë.
Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet nga sheshi i Prishtinës. E veshur me fustan e me ngjyra, Gëzimja shaqet joshëse në këtë veshje.
E ngjyrat e fustanit marrin gjithë vëmendjen. /ORAinfo/

Related posts

Ja çfarë sëmundje keni nëse ju del gjumi natën

e-max

Gratë humbin 3 orë gjumë çdo natë, fajtorë meshkujt

e-max

Hulumtimi ka treguar: Birra “ujit” mendjen, “shuan” memorien

e-max

Leave a Comment