GazetaMax
Lifestyle

Gresa shkëlqen me pamjen e fundit nga Izmiri

Gresa Hoti së fundmi ka postuar një fotografi nga Turqia.

Më ndryshe se zakonisht me bukurinë e saj ajo mori gjithë vëmendjen në rrjete sociale.

Gresa këtë herë vendosi të bëj flokët kaçurrele, grimin e rënduar dhe aksesorët plotë shkëlqim.

Për të gjithë ata që janë mësuar ta shohin Gresën shumë të thjeshtë, kjo paraqitje e modeles duket sikur të jetë nuse.

Related posts

Kombinimet me majdanoz për veshka të shëndetshme

e-max

Edhe nëpër shtëpi, Shyhretja rri si zonjë

e-max

Bebe Rexha sapo vendosi një tjetër rekord

e-max