GazetaMax
LIFESTYLE

‘Jena boss’, mega projekti i ri nga hit këngëtari Kushtrim Dobra (Video)

Ai ka kohë që merret me projekte muzikore, shumë prej të cilave janë akoma favorite.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

E, këngëtari Kushtrim Dobraj së fundmi ka ardhur edhe me një tjetër projekt muzikor.

Në kanalin Youtube, ka hedhur projektin e titulluar ‘Jena bossa’.

Kënga është prodhim i Nurteel me një klip interesant nga Time Pictures.

Ndonëse në titull flitet për jetë luksoze të këngëtarit dhe shoqërisë së tij, atyre u mungon diçka.

E, se për çka bëhet fjalë, dëgjojeni në videon më poshtë.

https://youtu.be/EA6scyCvzj8
300x250

Related posts

Ja cila është ëndrra e madhe e vogëlushes Ajla Struga…!

e-max

Shokon ish konkurrentja e “Përputhen”: Arjan Konomi nuk ka respekt për femrat

e-max

Shumica nuk e kanë ditur. Klitori ka edhe një funksion, pos për arritjen e kënaqësisë

e-max