GazetaMax
LIFESTYLE

Këngëtari Mërgim Jashari ka gati një hit veror

Ai është një talent në muzikë por që nuk sjell çdo muaj apo shpesh këngë dhe klipe, por kur vjen me diçka të re aii bën zhurmë. Ky është Mërgim Jashari, djaloshi me origjinë nga Drenica por që jeton dhe vepron në Vjenë të Austrisë. Ne mësojmë se kënga është gati me vodeoklip ku tekstin e ka shkruar vetë Mërgimi e këngën ia ka besuar sërish mjeshtërisë së Ardian Kastratit e klipi punuar nga Korniza me drejtor Rilind Bricori dhe pritet të dalë shumë shpejt. Ne jemi kureshtarë e mezi po e presim këtë projekt të ri që vjen pas disa kohësh nga artisti i ri Mergim Jashari.
300x250

Related posts

“Vjen me Range Rover, duhet ta njohësh”/ Zajmina Vasjari del në përgjimet e policëve të arrestuar në Morinë

e-max

Mos i injoroni dhimbjet e kokës

e-max

Përfundimisht ky konkurrent i “Për’puthen” largohet nga programi

e-max