Kështu i reklamon stolitë e arit Learta

Learta Jakupi, vazhdon të jetë një person shumë I dashur për publikun.
Ajo si grua e re është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë postin foto e video nga jeta e saj e përditshme shkruan ORAinfo.
Bukuroshja bionde është e martuar në një familje të pasur, ani pse edhe ajo vetë udhëheqë një biznes të saj privat.

Shpesh herë ajo tregon vetën nga vendin i punës, por kësaj radhe ajo ka vendosur t’i tregojë stolitë e saj që i mbanë gjithmonë.
Natyrisht arin që e mbanë në duart e saj kap vlerën e mijëra eurosh./ORAinfo/

Të fundit në përqindje